Golden Scenery of Tomorrow
Tonton Drama Golden Scenery of Tomorrow Sub Melayu
Walaupun sangat berbeza, bunga dinding yang ringkas Via dan Arkin yang menawan telah menjadi kawan baik sejak mereka kecil. Tetapi apabila persahabatan itu bertukar menjadi cinta, adakah ia cukup kuat untuk mengekalkan mereka bersama melalui kemasyhuran Arkin yang pasti membawa mereka ke jalan yang sangat berbeza?
Filem
8 Episod
10 Episod
TayangKemas kini Ep 10
TayangKemas kini Ep 8
13 Episod
22 Episod
14 Episod
22 Episod
22 Episod
TayangKemas kini Ep 1
TayangKemas kini Ep 16
8 Episod
TayangKemas kini Ep 60
TayangKemas kini Ep 1
Filem
54 Episod
TayangKemas kini Ep 8Pelakon
Maklumat Drama
- Negara
- Filipina
- Tahun
- 2025
- Status
- Sedang Ditayangkan
- Tarikh tayangan
- 1 Oktober 2025
- Episod
- 22 episod
- Pengarah
- Victor Villanueva
Tentang Golden Scenery of Tomorrow
Golden Scenery of Tomorrow ialah drama dari Filipina. Drama ini bergenre Komedi, Drama. Golden Scenery of Tomorrow mula ditayangkan pada 1 Oktober 2025. Drama ini diarahkan oleh Victor Villanueva. Pelakon utamanya termasuk Bea Binene, Wilbert Ross, Heaven Peralejo. Drama ini mempunyai 22 episod dan masih ditayangkan dengan episod baharu. Anda boleh menonton Golden Scenery of Tomorrow dengan sari kata Melayu di Ganool.
Soalan Lazim
Di mana boleh menonton Golden Scenery of Tomorrow dengan sari kata Melayu?
Golden Scenery of Tomorrow boleh ditonton dengan sari kata Melayu di Ganool. Buka halaman ini dan tekan butang main, atau pilih nombor episod yang ingin ditonton.
Bilakah drama Golden Scenery of Tomorrow ditayangkan?
Golden Scenery of Tomorrow mula ditayangkan pada 1 Oktober 2025.
Berapakah jumlah episod drama Golden Scenery of Tomorrow?
Drama Golden Scenery of Tomorrow mempunyai 22 episod dan akan terus bertambah kerana drama ini masih ditayangkan.
Adakah drama Golden Scenery of Tomorrow sudah tamat?
Belum, Golden Scenery of Tomorrow masih ditayangkan. Episod baharu ditambah selepas ditayangkan di negara asalnya.
Golden Scenery of Tomorrow drama dari negara mana?
Golden Scenery of Tomorrow ialah drama dari Filipina.
Siapakah pelakon Golden Scenery of Tomorrow?
Golden Scenery of Tomorrow dibintangi oleh Bea Binene, Wilbert Ross, Heaven Peralejo, Marco Gallo, Krissha Viaje, Jerome Ponce.
Siapakah pengarah Golden Scenery of Tomorrow?
Golden Scenery of Tomorrow diarahkan oleh Victor Villanueva.
Golden Scenery of Tomorrow dalam genre apa?
Golden Scenery of Tomorrow dalam genre Komedi, Drama.

