Fushigi Yuugi
Tonton Drama Fushigi Yuugi Sub Melayu
Miaka Yuuki, seorang pelajar sekolah menengah biasa yang terperangkap dalam belajar untuk peperiksaan, tersedut ke dalam novel Cina purba bertajuk "The Universe of Four Gods". Di sana dia mendapati bahawa dia berada di sebuah negara purba di kawasan yang kini dikenali sebagai China, Konan, dan akan menjadi Pendeta wanita salah satu daripada empat tuhan, Suzaku. Sebagai paderi wanita, tugasnya ialah mengumpulkan Tujuh Seishi Suzaku, yang akan menjadi pelindungnya. Sebaik sahaja mereka berkumpul, paderi perempuan akan memanggil tuhan Suzaku dan membawa keamanan antara tanah berperang, Konan dan Kutou. Tetapi ia lebih sukar daripada yang kelihatan. Di sepanjang jalan, banyak kesusahan yang dihadapi, kerana kawan baik Miaka, Yui Hongo, memasuki buku itu dan menjadi saingannya, pendeta wanita Seiryuu di tanah Kutou. Siapa yang terlebih dahulu memanggil tuhan mereka bergantung pada keberanian dan kemahiran pendeta dan seishi mereka, ketika mereka bertemu dengan kejayaan dan tragedi di sepanjang jalan.
TayangKemas kini Ep 10
30 Episod
23 Episod
TayangKemas kini Ep 1
TayangKemas kini Ep 12
TayangKemas kini Ep 12
TayangKemas kini Ep 12
TayangKemas kini Ep 13
10 Episod
TayangKemas kini Ep 3
TayangKemas kini Ep 8
TayangKemas kini Ep 14
10 Episod
TayangKemas kini Ep 2
TayangKemas kini Ep 12
TayangKemas kini Ep 12
TayangKemas kini Ep 1
10 EpisodMaklumat Drama
Tentang Fushigi Yuugi
Fushigi Yuugi ialah drama dari Jepun. Fushigi Yuugi mula ditayangkan pada 21 Ogos 2021. Drama ini mempunyai 52 episod dan sudah tamat. Anda boleh menonton Fushigi Yuugi dengan sari kata Melayu di Ganool.
Soalan Lazim
Di mana boleh menonton Fushigi Yuugi dengan sari kata Melayu?
Fushigi Yuugi boleh ditonton dengan sari kata Melayu di Ganool. Buka halaman ini dan tekan butang main, atau pilih nombor episod yang ingin ditonton.
Bilakah drama Fushigi Yuugi ditayangkan?
Fushigi Yuugi mula ditayangkan pada 21 Ogos 2021.
Berapakah jumlah episod drama Fushigi Yuugi?
Drama Fushigi Yuugi mempunyai 52 episod.
Adakah drama Fushigi Yuugi sudah tamat?
Ya, Fushigi Yuugi sudah tamat dan semua episodnya boleh ditonton.
Fushigi Yuugi drama dari negara mana?
Fushigi Yuugi ialah drama dari Jepun.

