Affairs of Drama Queen
Tonton Drama Affairs of Drama Queen Sub Melayu
Seorang pelakon D-list secara tidak sengaja memasuki dunia skrip dan menjadi Su Xiangwan, heroin dalam drama itu, di mana dia bertuah dengan lelaki. Untuk kembali ke dunia nyata, Su Xiangwan mesti mengubah plot dan mencipta pengakhiran yang bahagia. Dalam proses itu, dia bertemu Zhao Rongxian, Putera Yu dan kemudian mereka jatuh cinta.
TayangKemas kini Ep 15
24 Episod
TayangKemas kini Ep 22
TayangKemas kini Ep 24
TayangKemas kini Ep 19
TayangKemas kini Ep 41
30 Episod
24 Episod
TayangKemas kini Ep 18
TayangKemas kini Ep 11
TayangKemas kini Ep 16
20 Episod
TayangKemas kini Ep 40
TayangKemas kini Ep 28
TayangKemas kini Ep 60
TayangKemas kini Ep 24
TayangKemas kini Ep 21
TayangKemas kini Ep 36Maklumat Drama
Tentang Affairs of Drama Queen
Affairs of Drama Queen ialah drama dari China. Affairs of Drama Queen mula ditayangkan pada 16 September 2022. Drama ini mempunyai 26 episod dan sudah tamat. Anda boleh menonton Affairs of Drama Queen dengan sari kata Melayu di Ganool.
Soalan Lazim
Di mana boleh menonton Affairs of Drama Queen dengan sari kata Melayu?
Affairs of Drama Queen boleh ditonton dengan sari kata Melayu di Ganool. Buka halaman ini dan tekan butang main, atau pilih nombor episod yang ingin ditonton.
Bilakah drama Affairs of Drama Queen ditayangkan?
Affairs of Drama Queen mula ditayangkan pada 16 September 2022.
Berapakah jumlah episod drama Affairs of Drama Queen?
Drama Affairs of Drama Queen mempunyai 26 episod.
Adakah drama Affairs of Drama Queen sudah tamat?
Ya, Affairs of Drama Queen sudah tamat dan semua episodnya boleh ditonton.
Affairs of Drama Queen drama dari negara mana?
Affairs of Drama Queen ialah drama dari China.
